PARTNERE
ADRESSE
E-POST
KONTAKTPERSON

Norsk Takfornying Gruppen AS

Sandloveien 4, 1666 Rolvsøymottak@norsktakfornying.noDag Rasmussen

Oslo og Akershus

Vestbyveien 79A, 1914 Ytre Enebakkoatakfornying@gmail.comKjell Egge

Hedmark, Trøndelag og Møre

Travbanevegen 3, 7044 Trondheimgeir@mitt-tak.noGeir Inge Singstad

Buskerud og Nord Vestfold

Østre Strandvei 52, 3482 Toftepost@stonecolor.noJoão R. Leite

Østfold

Julsebakken 6, 1680 Skjærhaldendag@malermester.noDag Rasmussen

Rogaland

Kvalamarka 1, 5514 Haugesundotto@123tak.noOtto Hantho

Sunnhordland, Hardanger og Sør Hordaland

Saghaugen 1, 5450 Sundehans@ntsh.noHans. H. Stensletten

Aust- og Vest-Agder

Henrik Wergelands gate 13, 4612 Kristiansand Sbjorn@malerenkristiansand.noBjørn Voreland

Bergen og omegn

Ytrebygdsveien 37, 5251 Søreidgrendtom@123tak.noTom Tormodsen

Haugesund

Kvalamarka 1, 5514 Haugesundtom@123tak.noTom Tormodsen

Ullensaker, Eidsvoll og Nannestad

Dyrskuevegen 9, 2040 Kløftarune@mmrt.noRune Toftner